ISAR HAUS GmbH - Energetisch Intelligente Traumhäuser sind unsere Stärke.

prodlužování řas  |   Aktuální kurz  |   kontakt

Kurz prodlužování řas

Učíme prodlužování řas metodou řasana řasu. Školení probíhá se zkušenou lektorkou s bohatou zkušeností a praxí.

Školíme maximálně 2 kosmetičky v jeden den, abychom Vám mohli věnovat maximální pozornost. Kur tvoří 2h teorie a až 6 praxe (dle potřeby).

Začínáme v 9.00 ráno a končíme dle potřeb klienta, nejpozději však v 18.00. Kurz je plně vybaven a není tak nutné cokoli nosit s sebou (pouze na praktickou část si přiveďte modelku, na níž se procvičují různé kombinace.). Pokud si s sebou budete chtít odvézt startovací materiál, je nutné to oznámit předem tel. nebo eletronicky.

Kurz je určen pro kosmetičky i zájemce z řad veřejnosti. Nevyžadujeme předložení živnostenského listu.

Cena kurzu

Cena celého jednodenního kurzu činí 3000 Kč. Doklad o zaplacení Vám bude vystaven v den kurzu.

Je nutné uhradit zálohu ve výši 1000 Kč na účet číslo 1332153163/0800. Zbylou část ceny doplácíte v den kurzu. Záloha je nevratná.

Náplň kurzu

  • Historie prodlužování řas
  • Možné způsoby prodlužování řas
  • Materiál řas, vzory zakřivení
  • Lepidla a jejich druhy
  • Kontraindikace
  • Barvení řas
  • Aplikace řas
  • Péče o prodloužené řasy
  • Doplnění
  • Odstranění prodloužených řas
  • Efekty